• zd1.jpg
  • zd5.jpg
  • zd6.jpg
  • zd7.jpg

Od dnia 4.02.2021 można zwiedzać muzeum z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.
Na zwiedzanie należy umówić się telefonicznie najpóźniej dzień przed wizytą w muzeum.
Jeśli chcesz nas odwiedzić w weekend - zadzwoń najpóźniej w piątek.
Przyjeżdżamy i oprowadzamy minimalnie 6 osób (jeśli grupa jest mniejsza - bilet grupowy w cenie 90zł)

Po przerwie związanej z pandemią, nasze Muzeum wznowiło działalność.

Godziny otwarcia:

Wtorek-Sobota: 10.30-17.30

Niedziela: 11.30-17.30

ZAPRASZAMY!

W okresie od listopada do kwietnia

zwiedzanie muzeum możliwe jest tylko po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu

pod numerem 725 783 392

24 października w telewizji regionalnej TVP Białystok rozpoczął się nowy cykl reportaży "Czas niedawno przeszły". Ma on celu przybliżenie niezwykłej historii naszego regionu. Pierwszy z reportaży "Starodruki Supraskie" dotyczył historii drukarstwa i papiernictwa na Podlasiu. Materiał został w dużej mierze zrealizowany w naszym muzeum. Serdecznie zapraszamy do oglądania

Na przełomie lipca i sierpnia nasze muzeum, oprócz licznie przybyłych turystów, odwiedziły także dwie praktykantki. Dwa tygodnie ich wytężonych prac zaowocowały nowymi formami graficznymi i eksponatami z dziedziny introligatorstwa.